• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga academy praha

  Krav Maga Academy Praha je největší klub spadající pod organizaci Krav Maga Global v Čechách.

  Nabízíme kurzy pro dospělé, ženy, děti i seniory, ale také pro firmy nebo ozbrojené složky

  Naším cílem je aktivně se podílet na zvyšování úrovně bezpečnosti obyvatel Prahy, potažmo České republiky. Za tímto účelem pořádáme nejrůznější semináře a kurzy, věnujeme se bezpečnostním analýzám, analýzám reálných incidentů i psychologie útočníků a mnoha dalším, abychom byli schopni poskytnout našim klientům co možná nejkomplexnější soubor dovedností, který jim pomůže se v případě nouze ubránit nebo ještě lépe, zcela se krizovým situacím vyhnout.

  otázky a odpovědi

  proč byste měli trénovat právě s námi?

  V Krav Maga Academy přemýšlíme! Kromě technické a taktické přípravy je nedílnou součástí trénikového procesu psychická příprava na konfliktní situace v sebeobraně i běžném životě, psychologie útočníka a další důležité aspekty moderní sebeobrany.
  Krav Maga Academy je největším českým klubem celosvětové organizace Krav Maga Global. Naše instruktory dále vzděláváme a trénujeme pravidelně, můžeme tak zaručit jejich vysokou a profesionální úroveň. Hlavním instruktorem Krav Maga Academy je Jakub Otipka, který je zároveň zodpovědný za rozšíření systému Krav Maga v ČR. Klub Krav Maga Academy zde působí již od roku 2008.
  Jako jediný klub v ČR rovněž nabízíme tréninky opravdu pro každého (muže, ženy, děti, seniory, ozbrojené složky, neziskové organizace i korporátní sektor).

  co s námi získáte?

  • Získáte důvěru ve vlastní schopnosti

  • Dozvíte se, jak se chovat bezpečně

  • Připravíme vás na úspěšné řešení krizových situací

  • Významně si zlepšíte fyzičku

  • S námi si to užijete, jsme profesionální, ale rádi se bavíme! 

  jak můžete začít trénovat?

  Momentálně otevíráme následující kurzy pro začátečníky ve více než 20 lokacích po Praze, jejich seznam najdete na odkaze ZDE. Máte-li zájem o kurzy pro děti, jejich seznam najdete na www.kravjunior.cz.

  mohu si trénink nejdříve vyzkoušet?

  Samozřejmě, nejjednodušší je přihlásit se na jeden z našich úvodních seminářů, kde se naučíte základní pravidla a techniky Krav Maga a získáte představu o tom, jak tréninky skutečně probíhají a jestli pro vás budou to pravé.
  Přejít na seznam termínů >>>